Kampania wiosenna

gosia

Dzisiaj rozpoczęła się kampania wiosenna produktów marki Gosia, w której zgodziłam się wziąć udział : ) Moje zadanie polega na testowaniu i opisaniu Wam produktów potrzebnych w codziennej pracy nie tylko w kuchni, ale w całym domu. Mam tu na myśli produkty ułatwiając nam np. sprzątanie, za którym niewielu z nas zapewne przepada. Firma Politan zaproponowała mi przetestowanie przedmiotów takich jak: folia do pieczenia, woreczki do przechowywania żywności, rękawy do pieczenia, ścierki z mikrofibry czy mopy do sprzątania. (Przynajmniej te najbardziej utkwiły mi w pamięci, resztę możecie znaleźć na www.gosia.pl)

Zadania podjęłam się tylko dlatego, że produkty te mogę opisywać obiektywnie, więc niezależnie od tego czy spełnią, czy nie spełnią moich oczekiwań na pewno Wam o tym napiszę : )
Być może ktoś z Was spotkał się już z ich produktami? Zapewne w dość krótkim czasie nie uda mi się przetestować wszystkiego, więc mam nadzieję, że w komentarzach lub formularzu kontaktowym wypowiecie się również na temat pozostałych produktów (jeśli ich używaliście).

Bardzo intryguje mnie sztandarowy produkt firmy mop z micro fibry, o którym najwięcej słyszałam (wg Gosi jest on jedynym produktem tego typu na rynku z opatentowaną własną technologią). Ale więcej o tym w następnej notce.

Jeżeli macie jakieś pomysły i sugestie, co powinnam wypróbować w pierwszej kolejności, dajcie znać!

Mam też dobrą wiadomość dla wszystkich czytelników lubiących wyzwania: ) Na stronie internetowej www.facebook.com/markagosia znajduje się konkurs, w którym można wygrać super nagrody jak:  aparat fotograficzny, czy zestawy Gosia Clean. Wystarczy tylko zagrać w grę!
Z racji mojego uczestnictwa w kampanii nie mogę w nim uczestniczyć, ale byłoby mi bardzo miło, gdyby to właśnie do mojego czytelnika uśmiechnęło się szczęście : )
Powodzenia!

Komentarzy: 5

 1. 12 kwietnia 2011 / 23:00

  Będę śledzić testowanie:)

 2. zośka
  13 kwietnia 2011 / 17:16

  O tym mopie to nie wiem, raczej nic nie słychać, ale miałam od nich rękaw do piekarnika (taki do mięsa) i był ok :p polecam zrobić jakiegoś kurczaka, pozdrawiam

 3. 13 kwietnia 2011 / 21:24

  Mnie zainteresowały torebki do pieczenia, co to za cudo?

 4. Marta
  Autor
  13 kwietnia 2011 / 21:33

  Na pewno opiszę je bliżej już niedługo:) tymczasem mogę napisać, co mówi o nich producent: „Torebki do pieczenia służą do beztłuszczowego pieczenia różnego rodzaju potraw. Dzięki użyciu torebek pieczone mięso zachowuje swój smak i aromat, a także jest bardziej soczyste. W opakowaniu znajdują się również wygodne zamykające klipsy, które ułatwiają szybkie zamykanie torebki z potrawą, przygotowując ją do pieczenia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
17 + 19 =