Wyróżnienie


One_Lovely_Blog_Award_wyroznienie
Być może zauważyliście w ostatnim czasie, że na wielu blogach przybywa nam banerów „One lovely blog award”. Zabawa polega na wytypowaniu ulubionych blogów i podzieleniu się wiedzą o naszych sekretach ; ) Miałam to niezwykłe szczęście (podwójne), że nominację otrzymałam od:


kingasweet oraz Mary

za co serdecznie dziękuję !!! : ) Takie wyróżnienie wiele dla mnie znaczy. Przychylę się do stanowiska wielu koleżanek, które uważają, że wytypowanie garstki blogów to za mało! Często zaglądam na tyle stron, że nie chciałabym kogoś pominąć ; ( Pomimo to zdradzę Wam jedną tajemnicę, która w ostatnim czasie zawładnęła moim życiem bez reszty – za tydzień będę mężatką! Już tak niewiele czasu zostało, że nawet w kuchni bywam rzadziej, raczej bujam w obłokach jak to będzie : ) Oczywiście podzielę się z Wami informacjami, co do potraw, które będą na naszym małym przyjęciu, co więcej mam nadzieję, że uda mi się część z nich, odtworzyć w domowej kuchni : )

W obliczu takiego wydarzenia nic innego nie przychodzi mi do głowy, zdradzę Wam jeszcze, że bardzo lubię podróżować, o czym też zamierzam wspomnieć niedługo, przy okazji smakowania hiszpańskiej kuchni : )

 

Komentarzy: 5

 1. Kasia
  28 lipca 2011 / 19:20

  ooooo!!!!!!!!! 🙂 gratulacje!!;) i udanego miesiąca miodowego;)

 2. Marta
  Autor
  28 lipca 2011 / 21:10

  Dziękuję, już się nie mogę doczekać 😀

 3. ankaa@op.pl
  29 lipca 2011 / 21:45

  Samych smakllykow i slodkuego zycia we dwoje zycze!!!

 4. 1 sierpnia 2011 / 22:00

  Gratuluję i życzę Ci Marto bajecznych przeżyć podczas ślubu, wesela i miesiąca miodowego oraz tak słodkiego ,wspólnego życia jak Twoje super wypieki na blogusiu!!!

 5. Marta
  Autor
  1 sierpnia 2011 / 22:05

  Dziękuję za życzenia i ciepłe słowa:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
15 − 15 =