Mop micro fibra

mop micro-fibra

Dzisiaj sobota, czyli nasz nieoficjalny dzień większego sprzątania, nie mogłam się więc powstrzymać, aby nie zacząć testowania produktów marki Gosia od słynnego mopa z micro fibry. Zapewne trudno będzie Wam uwierzyć, ale do tej pory w moim życiu dosłownie nie było miejsca na mopy : )
Oczywiście nie myślcie, że w naszym mieszkaniu panuje wieczny bałagan, wręcz przeciwnie jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie. Do tej pory używaliśmy jednak innych pomocy : )

Ponieważ moim ulubionym miejscem w domu jest kuchnia (: P ) szczególnie tam wszystko musi błyszczeć. Ale jak zapewne większość z Was staram się, aby moja druga połowa, czyli T. czynnie uczestniczył w każdym sprzątaniu… Nie zawsze jest to łatwe, ale kiedy dowiedział się, że jest to jedyny taki mop na świecie, którego nie ma i nie będzie miała konkurencja (ze względu na opatentowaną techonologię, która jest własnością firmy Politan), od razu zgłosił się na ochotnika!!!
Tutaj muszę zaznaczyć, że jest to pierwsza i bardzo duża zaleta : )

Żarty żartami, ale pisząc już całkiem serio, pomimo iż mop zyskał taką popularność, że osiągnął sprzedaż w wysokości miliona sztuk, byłam nastawiona dość sceptycznie. W końcu mop to mop i nie spodziewałam się spektakularnych efektów zwłaszcza, że czyszczenie odbywa się bez dodatkowych detergentów (płynów itd.), wystarczy tylko ciepła woda.
Byłam naprawdę mile zaskoczona, gdy okazało się, że jest bardzo wygodny i łączy dokładność czyszczenia zwykłej ścierki z wygodnym mopem, a co ważniejsze wyciera podłogę niemal do sucha.
Od razu przypomniały mi się czasy, gdy mama „zakazywała” mi wstępu do kuchni, bo właśnie umyła podłogę : ) Oczywiście zawsze byłam wtedy bardzo głodna… Teraz problem znika.

Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć wszystkim mop w dłoń i do dzieła! A Wy spotkaliście się już z tą marką? Wiem, że użytkownicy nadali mu miano „Żółta sukienka”, co od razu mile mi się skojarzyło i przyciągnęło moją uwagę, ale jestem też ciekawa Waszych opinii!

Dla tych, którzy przegapili ostatni post, przypominam o konkursie z nagrodami (do wygrania: aparat fotograficzny, zestawy Gosia Clean). Wszystkie szczegóły znajdziecie http://www.facebook.com/markagosia

Tymczasem zabieram się do testowania innych produktów i pomocy kuchennych. Wracam więc do mojego kuchennego królestwa, a wyniki testów już wkrótce! : )

Komentarzy: 6

 1. 16 kwietnia 2011 / 22:44

  Szukałam dzisiaj w sklepie tego mopa, zaintrygowana ta technologia na samej wodzie;P, niestey, nie znalazłam;/

 2. Marta
  Autor
  16 kwietnia 2011 / 22:50

  leeloo, a czy w Twoim mieście są sklepy Tesco, Kaufland, lub SNC? Jeśli tak, to tam na pewno znajdziesz produkty marki Gosia: ) Pozdrawiam i gorąco polecam, bo warto!

 3. Stanislav
  17 kwietnia 2011 / 22:35

  Bardzo zaciekawił mnie ten mop, muszę go wypróbować. Pozdrawiam 🙂

  • Marta
   Autor
   17 kwietnia 2011 / 23:44

   Polecam, ułatwia sprzątanie 🙂

 4. biegnacy z mopem
  18 kwietnia 2011 / 14:10

  Mop rewelacja! Już nie muszę klęczeć przed szmatą, aby mieć czystą podłogę ;]

 5. Monia
  8 grudnia 2019 / 13:57

  wygodne są też mopy parowe 🙂 mycie jest w pewnością szybsze i wygodniejsze, a wiadomo, że sprzątanie podłogi to raczej nielubiana czynność w domu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
22 − 3 =