Blogerki gotują z szefem kuchni Knorra – film

Tak jak obiecałam chciałabym przedstawić Wam film z bardzo miłego spotkania w siedzibie firmy Unilever w Warszawie. Miałam okazję współpracować z szefem kuchni Knorra, Piotrem Murawskim (i innymi kucharzami, których pomoc również była nieoceniona : ). Kiedy po raz pierwszy wspominałam Wam o tym wyjeździe byłam trochę zestresowana jak to będzie… na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne. Było bardzo miło, wesoło, smacznie i ze spotkania wróciłam bogatsza o wiedzę i nowe doświadczenia, a także znajomości. Bardzo się cieszę, że mogłam spotkać, znane mi z sieci, blogerki i blogerów „na żywo” ; ) Niedługo zamieszczę również fotorelację oraz przepis, który najbardziej zapadł mi w pamięć po naszym spotkaniu.Komentarzy: 7

 1. Milagros
  10 czerwca 2011 / 16:31

  Bardzo fajnie się prezentujesz na filmiku, tak sympatycznie:))) Cała impreza w ogóle wydaje się świetna!

 2. Marta
  Autor
  10 czerwca 2011 / 23:22

  Rzeczywiście było bardzo miło 🙂

 3. 10 czerwca 2011 / 23:41

  O, własnie się pomyliłam z komentarzem! Wpisałam Oli komentarz dla ciebie Marta, a Tobie dla Oli i jej rodzinki 🙂 Ale ze mnie sierota, przepraszam za pomyłkę i już wstawiam dobry 🙂

  Ogromnie się cieszę, że cię poznałam i fajnie mi było z Toba nie tylko pogotować i pojeść, ale też porozmawiać. I zgadzam się z Milagros, wyszłaś świetnie na filmie!
  uściski 🙂

 4. Marta
  Autor
  10 czerwca 2011 / 23:44

  Mi również było bardzo miło i mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze okazję wspólnie pogotować i się spotkać 🙂 pozdrawiam!

 5. 12 czerwca 2011 / 14:17

  Było świetnie! Również było miło poznać tyle ciekawych blogerek i osób towarzyszących:) pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
25 − 20 =